Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocje
MLECZKO DO DEMAKIJAŻU Yoghurt of Bulgaria 230ml
MLECZKO DO DEMAKIJAŻU Yoghurt of Bulgaria 230ml
20,90 zł 14,90 zł
szt.
MYDŁO GLICERYNOWE serce 65g
MYDŁO GLICERYNOWE serce 65g
9,90 zł 5,90 zł
szt.
MYDŁO GLICERYNOWE różyczka Lady`s Joy 50g
MYDŁO GLICERYNOWE różyczka Lady`s Joy 50g
6,90 zł 3,90 zł
szt.
Bestsellery
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomat ) już od 200,00 zł.
Reklamacje i zwroty

 Reklamacje

 

1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest przedstawienie przez Klienta dowodu zakupu towaru.

2. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu reklamowany towar wraz z opisem niezgodności (ale musi to nastąpić po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub e-mailowym). Jeżeli wina leży po stronie sklepu koszt zwrotu w przypadku reklamacji ponosi sklep i jest on równoznaczny z najtańszą opcją dostawy oferowaną przez sklep w momencie zawartej transakcji, lub jeśli kupujący nie jest wstanie nadać przesyłki zwrotnej za tą kwotę może poprosić sklep o przesłanie gotowej i opłaconej etykiety zwrotnej. Żadne dodatkowe koszty związane ze zwrotem nie będą więc zwracane !!

3. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności. W przypadku, gdy weryfikacja niezgodności wymaga zasięgnięcia opinii biegłego, bądź przedstawiciela producenta towaru, termin do ustosunkowania się Sklepu ulega przedłużeniu o czas uzyskania przez Sklep takiej opinii.

4. Jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, sklep zwróci pieniądze za reklamowane towary.

5. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.

  

Prawo odstąpienia od umowy

 

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupujący otworzył zapieczętowane opakowanie towaru, którego po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub względy higieniczne (przepis z ustawy).

1. Na podstawie Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 o ochronie niektórych praw konsumentów, klient ma prawo odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni z wyłączeniem jeśli "kupujący otworzył zapieczętowane opakowanie towaru, którego po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub względy higieniczne (przepis z ustawy)".

2. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne jeżeli Klient złoży Sklepowi, w terminie 14 dni od odbioru towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

3. Klient wysyła  towar do Sklepu na swój koszt, w terminie do 3 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Warunkiem zwrotu towaru jest nienaruszone opakowanie, bez śladów otwarcia. Nie będą zwracane pieniądze, jeśli po otrzymaniu zwrotu stwierdzimy, iż produkt był otwarty. Zgodnie z pkt.1

4. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, sklep sprawdzi stan przekazanego produktu. Jeśli towar spełnia warunki zwrotu ( czyli nie został otwarty ) pieniądze za towar zostaną automatycznie zwrócone. Klient w oświadczeniu powinien wskazać numer rachunku bankowego, na jaki ma zostać przelana kwota za zwrot towaru. Sklep nie zwraca kosztów związanych z wysyłką i zwrotem towaru !  Kupując w naszym sklepie akceptujesz to !

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl